Chyžná v Tatrách

Poprad
SILVER SPOON s.r.o.
Dlhodobá brigáda
St 13.9.2017 18:01

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Upratovanie a čistenie hotelových izieb a spoločných priestorov hotela. Ponúkaný plat: od 520 EUR/mesiacTermín nástupu: ihneďDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: Práca v mladom a dynamickom kolektíve.
Možnosť zamestnaneckého ubytovania počas pracovných zmien.
Zamestnanecké stravovanie.
Práca v príjemnom prostredí zrekonštruovaného hotela.Informácie pre uchádzača: Spoločnosť SILVER SPOON s.r.o. bude kontaktovať iba vybraných kandidátov. Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania a to až do odvolania písomnou formou.
Požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Zručnosť, zodpovednosť, samostatnosť.
Zmysel pre detail a poriadok.
Pozitívny prístup k práci.
Tímové správanie.
Príjemné vystupovanie voči klientom.

SILVER SPOON s.r.o.

Poskytovanie hotelových a reštauračných služieb.
Kontakt: SILVER SPOON s.r.o.

Máš otázku?

Ďalšie brigády

Opatrovateľ/ka v zariadení pre seniorov

Poprad
Dlhodobá brigáda

Montér hradený od 1700€ v čistom za mesiac (Z okolia Nitry výhodou, nie podmienkou) do zahraničia na turnusy (ubytovanie a doprava sú hradené firmou)

Trnavský kraj, Trnava, Nitriansky kraj, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Detva, Revúca, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Prešovský kraj, Humenné, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Snina, Košický kraj, Košice, Rožňava, Dánsko, Francúzsko, Írsko, Nemecko, Nórsko, Rakúsko, Rusko, Švédsko, Veľká Británia
Dlhodobá brigáda

Výroba PC v Pardubiciach - ubytovanie pre vás máme!

Prešovský kraj, Poprad, Prešov, Košický kraj, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Trebišov, Pardubický kraj, Pardubice
Dlhodobá brigáda
Videopopisy pracovných pozícií

Sleduj aktuálne brigády

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 448 ľudí online.