Inzerujte brigády, kde sú vidieť

Inzerujte brigádnicke ponuky tam, kde je to efektívne!
SuperBrigády.sk sú súčasťou najväčšieho študentského portálu Zones.sk s návštevnosťou 1 milión šikovných mladých ľudí za mesiac.

Pridať brigádu
Starbucks Hotel Bratislava Hlídačky.sk Intersport Jaspravim PJ Servis

3 dôvody, prečo sú SuperBrigády naozaj super

Konverzia

Konverzia

Na ponuku brigády priemerne zareaguje až 11 šikovných ľudí. Podľa nášho prieskumu si inzerenti vedia rýchlo nájsť spoľahlivého brigádnika a sú spokojní.

Super komunita

Super komunita

Okolo portálu Zones.sk budujeme silnú komunitu ambicióznych ľudí. SuperBrigády sú súčasťou najväčšieho študentského portálu Zones.sk. Portál navštívi 1 milión ľudí za mesiac.

Rýchla aktivácia cez SMS

Rýchla aktivácia cez SMS

Stačí jedna SMS a ponuka je aktívna 30 dní. Vzhľadom na dosah a dobu zobrazenia inzercie na SuperBrigády sme najvýhodnejší spomedzi konkurencie.

Jedna brigáda na 30 dní

30 dní na výslní SuperBrigády.
Stačí Vám len zopár minút a brigáda bude ihneď aktívna.

12 € Cena aktivačnej SMS s DPH

Inzerujete pravidelne?

Máte radi SuperBrigády a my sme na to samozrejme nezabudli! Pripravili sme pre Vás zvýhodnené balíčky vďaka ktorým ušetríte. Kontaktujte nás a zlepšíme vám deň.

Kontaktujte nás

Dôvody, prečo to robíme

Vážime si keď nás slovami chvály utvrdíte v tom, že to stojí za to, ale aj keď nás kritikou posuniete vpred.

Som maximálne spokojná s inzerciou na vašom portáli. Boli sme milo prekvapení vysokým počtom reakcií na zverejnenú ponuku. Dovolím si tvrdiť, že počtom reakcií na jednu zverejnenú ponuku, ste prekonali všetky verejne dostupné inzertné portály. Spolupráca so SuperBrigády.sk je určite tá správna cesta v oblasti inzerovania brigádnických ponúk.

Silvia Opicová
casting tím Komparz.tv

Váš brigádnický portál bola pre nás rana do čierneho. Už predtým mala naša spoločnosť skúsenosť s inzerovaním pracovných ponúk na internetových portáloch, ale ešte nikdy sme nemali takýto úspech a také množstvo ponúk za krátky čas. Už vieme kam sa obrátime aj nabudúce, spolupráca so stránkou SuperBrigády.sk je pre nás jasnou voľbou.

Lukáš Baran
upratovacie služby

Som prekvapená tým množstvom reakcií, ktoré som dostala po zverejnení mojej ponuky na vašej stránke. Priznám sa, nečakala som až takýto ohlas. Spolupráca so stránkou SuperBrigády.sk mi naplno ukázala silu internetovej inzercie a vyriešila môj problém s hľadaním brigádnikov. V budúcnosti sa preto teším na ďalšiu spoluprácu.

Mária Jánošová
veľkoobchodný predaj tovaru

V čase rastúcej pracovnej konkurencie je náročné nájsť inzertný portál ako je SuperBrigady.sk. Vzhľadom na predchádzajúce skúsenosti si také množstvo reakcií na zverejnenie našej ponuky nepamätáme a už vonkoncom sme nerátali s možnosťou, že si budeme môcť na brigádu vybrať tých najschopnejších. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu so SuperBrigády.sk.

Patrik Šmelko
cukráreň a kaviareň

Oceňujem jednoduchosť zadávania pracovných ponúk na vašej stránke. Prehľadné, rýchle, intuitívne a výsledok stojí za to. Také množstvo reakcií na môj zverejnený inzerát som nečakal, prekonalo to všetky moje predstavy. Na základe mojich predchádzajúcich skúseností si dovolím tvrdiť, že váš inzertný portál je určite ten najlepší.

Roman Paulík
Web development

Odporúčam spoluprácu s inzertným portálom SuperBrigády.sk. Nepočítala som s tým, že budem mať takýto príjemný problém a že z toho množstva reakcií dostanem možnosť si na prácu vybrať tých najvhodnejších. A v tak krátkom čase! V oblasti inzerovania brigádnickýh ponúk je najlepšia voľba portál SuperBrigády.sk a odporúčam ho ďalej.

Miroslava Hudáková
ubytovacie služby

Za 10 rokov sme zobrazili viac ako 300 000 brigád.
Pridajte ďalšiu brigádu za pár minút.

Pridať brigádu