Odborný predajca GOLF Centrum - bratislava – vienna gate - plný úväzok, ale hľadáme aj asistent/ku predaja na skrátený úväzok 20 hod./týždenne

GOLF CENTRUM, s.r.o.
Dlhodobá brigáda
St 3.4.2024 12:30

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - maloobchodný predaj tovaru - poradenstvo v oblasti výberu golfovej výbavy - preberanie a prijímanie tovaru - vykladanie a aranžovanie tovaru - príprava ponúk / poradenstvo na predvádzacích akciách pre golfistov - zákaznícka podpora pre maloobchod a eshop - prijímanie a odovzdávanie zákaziek na servis a reklamácií - práca s pokladňouHľadáme do nášho rozrastajúceho sa tímu odborného predajcu na plný úväzok, a/alebo asistent/ka predaja a merchandisingu na dohodu (skrátený úväzok 20hod/týždenne alebo brigáda pre študentov - aj dievčatá :-) )Na čo sa môžeš tešiť, pokiaľ budeš šikovný/á?Spôsobov ako sa u nás posúvať je viac. Pokiaľ ti nechýba motivácia a proaktívny prístup, ovládaš prácu s PC, aktívne sa zaučíš do príjmu tovaru, merchandisingu/vystavovania tovaru, či práce s eshop objednávkami alebo zásobovaním golfových rezortov – podľa tvojich osobných preferencií, potom môžeš u nás vyrásť, čo sa týka pozície aj príjmu. Ponúkaný plat: Od 950.00 – do 1600.00 EUR/mesiacPri plnom úväzku PONÚKAME: Základná mzda + Fixné osobné ohodnotenie 750,- €/mes. v hrubom K tejto základnej mzde sú každý mesiac atraktívne motivačné prémie v závislosti od obratu - pohybujú sa od 200 až do 800,- €/mes. v hrubom Príspevok na stravu cca 60,- €/mes. v čistomTermín nástupu: podľa dohodyDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: Zmluva na dobu neurčitú, motivačný odmeňovací systém , flexibilný pracovný čas na zmeny a príplatky za víkendy, práca v príjemnom prostredí v stabilnej spoločnosti , maximálny príspevok na stravu, kvalitné pracovné oblečenie, pravidelné školenia, zvýhodnený zamestnanecký predaj, darčekové poukážky po každom odpracovanom roku, zabezpečený pitný režim na pracovisku.Informácie pre uchádzača: Profesné životopisy posielajte e-mailom na lubica@golfcentrum.sk alebo golfcentrum@golfcentrum.sk.
Ponúkame miesto na plný úväzok alebo/aj asistent/ka predaja na dohodu (skrátený úväzok 20hod/týždenne alebo brigáda pre študentov ).
Požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Tímový hráč, iniciatíva, komunikačné a organizačné schopnosti, zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, záujem pracovať, predávať a učiť sa o produktoch.

GOLF CENTRUM, s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: GOLF CENTRUM je stabilná úspešná spoločnosť, ktorá už 19rokov prevádzkuje najväčšiu špecializovanú golfovú predajňu v SR, vlastný eshop a zásobuje predajne na najznámejších slovenských golfových ihriskách. Predávame kompletný sortiment golfového tovaru - oblečenie, obuv, doplnky a golfovú výbavu, poskytujeme servis golfovej výbavy, prispôsobovanie golfových palíc na mieru, predvádzanie golfových palíc golfistom na Demo dňoch a prevádzkujeme golfový simulátor priamo v predajni.
Viac info o nás nájdeš na www.golfcentrum.sk.

Zaujala Ťa naša ponuka?
Pošli nám svoj životopis a krátky motivačný list na golfcentrum@golfcentrum.sk.
Kontakt: GOLF CENTRUM, s.r.o.

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 5 259 ľudí online.