Pracovník na vstrekolisoch - práca na dohodu - 12 h zmeny, mzda od 1460€/ mesiac - Považské Podhradie

STAFF AG, a.s.
Dlhodobá brigáda
Št 2.5.2024 12:30

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Hľadáme šikovných dlhodobých pracovníkov do spoločnosti ALW (DOR) v Považskom Podhradí!

Práca je svojim charakterom vhodnejšia pre MUŽOV!

Náplňou práce bude :
-obsluha vstrekolisu
-spúšťanie zariadenia
-ofukovanie dielov
-premazávanie formy
-obstrih dielov

Pri spokojnosti možný prechod na trvalý pracovný pomer do kmeňového stavu spoločnosti už po druhom odpracovanom mesiaci!!

ZMENNOSŤ:

Nepretržitá prevádzka 11,5 h zmeny v striedaní 2 dni denná, 2 dni voľno, 2 dni nočná!

Na prácu Ťa zaučí kvalifikovaný kolega a všetko Ti vysvetlí.

Príspevok na stravu za každý odpracovaný deň!!! Ponúkaný plat: Od 1460.00 – základná mzda od 1460€/ mesiac brutto + príplatky - aktuálny príplatok za nočnú zmenu je 1,72€/ hodTermín nástupu: ihneďDruh pracovného pomeru: na dohoduIné výhody: Brigáda v príjemnom kolektíve
Možnosť dlhodobej práce pre šikovných pracovníkov
Príspevok na stravovanie
Možný prestup pod kmeň po 2. mesiaciInformácie pre uchádzača: Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí reagovali na ponuku zaslaním svojho životopisu.
Požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:- perfektná dochádzka
- skúsenosť s vstrekolismi
- manuálna zručnosť

STAFF AG, a.s.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.
Kontakt: STAFF AG, a.s.

Ďalšie brigády

Predavač/Predavačka - BioTechUSA

Považská Bystrica

Čašník/čašníčka

Vodič VZV - práca na dohodu - 12 h zmeny - Pov. Podhradie

Ďalšie brigády Považská Bystrica (14)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 1 825 ľudí online.