Hľadáš aktívnu brigádu, kde sa stále niečo deje?
Si spoľahlivý/á a rád/rada pracuješ medzi ľuďmi, pridaj sa k nám! Skúsenosti nie sú podmienkou – všetko potrebné ťa naučíme a zaškolíme.
Čo ťa u nás čaká?
práca v príjemnom prostredí Demänovej,
skvelý tím a noví ľudia,
možnosť zarobiť si počas sezóny,
práca, pri ktorej sa nebudeš nudiť,
zážitky a atmosféra Liptova,
v prípade potreby možnosť ubytovania.
Čo od teba vyžadujeme?
chuť pracovať a byť v pohybe,
spoľahlivosť a zodpovedný prístup,
príjemné a priateľské vystupovanie,
ochotu pracovať manuálne,
ochotu dochádzať do Demänovej – pracovisko je dobre dostupné MHD, prípadne môžeš využiť zvýhodnenú taxi službu
prax v gastro vítaná
Prečo práve k nám?
Pretože brigáda nemusí byť len o práci. Zarobíš si, spoznáš nových ľudí a zažiješ Liptov z trochu inej perspektívy.
Ak máš chuť pracovať, ozvi sa nám a pridaj sa do tímu!
Viac o nás:
www.demanovarezort.sk
www.pinus.sk
Ponúkaný plat
5,5 € – 6,5 € / hod.
Výška mzdy sa odvíja od konkrétnej pracovnej pozície a skúseností. Samozrejmosťou sú príplatky podľa Zákonníka práce a výsledná odmena môže rásť podľa výkonu, schopností a prístupu k práci.
Termín nástupu
dohodou
Druh pracovného pomeru
na dohodu
Reagovať na brigádu
Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.

SLOVAK PROPERTY GROUP a.s.
Stručná charakteristika spoločnosti:
Holdingové zoskupenie SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s. pôsobí v oblasti realít, stavebníctva, energetiky a cestovného ruchu. Základnou myšlienkou holdingu je prinášať nové hodnotné realizácie myšlienok, ktoré zlepšujú životné prostredie a životy ľudí.
Súčasťou tohto holdingu sú: REAL ESTATE SLOVAKIA s.r.o. (cca 60 pracovníkov), DEMÄNOVÁ VILLAGE s.r.o. (cca 130 pracovníkov)
Projekty, ktoré v skupine realizujeme prinášajú inovatívne a progresívne riešenia, ktoré majú dlhodobý prínos pre regióny, v ktorých sa nachádzajú.
Kontakt:
SLOVAK PROPERTY GROUP a.s.