Čašník/ čašníčka

N & Bonaparte s.r.o.
Dlhodobá brigáda
Ut 18.6.2019 2:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Staň sa súčasťou nášho mladého kolektívu. Do modernej reštaurácie hľadáme zodpovedného samostatne pracujúceho čašníka/ čašníčku, ktorý obohatí náš tím. Naplň práce: - vítanie a usádzanie hostí - obsluha hostí v reštaurácii - prijímanie objednávok - servírovanie a vydávanie pokrmov a nápojov - spolupráca pri spoločenských akciách - práca s pokladňou, účtovanie hostí - udržiavanie poriadku, starostlivosť o priestory reštaurácie - pracuje sa dlhý/ krátky týždeň Ponúkaný plat: 3,00 € (netto)Termín nástupu: ASAPDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: - práca v mladom kolektíve - dlhodobá istota zamestnania - strava priamo v hoteli - zamestnanecké zľavyInformácie pre uchádzača: Ak Ťa naša ponuka zaujala, neváhaj a zašli nám Svoj životopis na e-mailovú adresu info@hotelbonaparte.eu Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.
Požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Príjemne vystupovanie, komunikatívnosť, pracovitosť, flexibilita, teamový duch, prax na podobnej pozícii výhodou, uvítame absolventov hotelovej akadémie. Zdravotný preukaz, hygienické minimum.

N & Bonaparte s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Hotel Bonaparte sa nachádza v pokojnej oblasti niekoľko kilometrov od štátnych hraníc Maďarska. Medzinárodné letisko Košice je vzdialené 10 km a najbližšia autobusová zastávka sa nachádza 50 metrov od hotela. Obchod s potravinami je situovaný 200 metrov od komplexu. Od centra mesta Košíc je hotelový komplex vzdialený 6 km. Súčasťou objektu hotela je rozľahlé parkovisko s možnosťou parkovania pre motorizovaných hostí, ktoré je monitorované kamerovým systémom 24 hodín denne.
Kontakt: N & Bonaparte s.r.o.

Máš otázku?

Ďalšie brigády

Upratovanie internátnych izieb, umývanie okien

Košice - Sever
3,9 € / hod.

Unity3D/C# developer

Košice
Dlhodobá brigáda

pokladnička na čerpacej stanici

Košice
Odmena v texte
Ďalšie brigády Košice (47)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 2 201 ľudí online.