Obsluha predajných automatov ASO VENDING - Bratislava

VENDING, s.r.o.
Dlhodobá brigáda
St 3.4.2024 12:30

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Obsluha predajných automatov spočíva v dopĺňaní nápojových a snakových automatov a udržiavaní automatov v čistote v pridelenom regióne.Prácu je možné vykonávať na dohodu o pracovnej činnosti alebo živnosť (podľa dohody). Ponúkaný plat: Od 850.00 – brutto, mzda závisí od počtu obsluhovaných automatov a pracovného nasadeniaTermín nástupu: ihneďDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: Ponúkame zaujímavé pracovné podmienky a flexibilnú pracovnú dobu na dennej báze.
Požadované vzdelanie:základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:

Hľadáme zodpovedného, čestného, pracovitého a komunikatívneho kolegu. Podmienkou je čistý register trestov a aktívny vodič.

VENDING, s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: ASO VENDING je slovenská rodinná firma a už viac ako 30 rokov ponúka svoje služby zákazníkom . Ako líder na trhu určujeme trendy a aktívne napĺňame ciele cirkulárnej ekonomiky. Ľudia formujú charakter našej firmy. Preto je pre nás dôležité, aby sa u nás cítili dobre a mohli sa ďalej rozvíjať. Sme hrdí nositelia ocenení " TOP BRAND".
Káva je naša vášeň.
ASO VENDING. Prinášame pohodu do života
Kontakt: VENDING, s.r.o.

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 5 114 ľudí online.