Skladový manipulant - práca na dohodu - iba ranná a poobedná - Pov. Podhradie

STAFF AG, a.s.
Dlhodobá brigáda
Št 2.5.2024 12:30

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Do výrobne hliníkových odliatkov v Považskom Podhradí hľadáme šikovného skladníka do 2 zmennej prevádzky na obsluhu paletového vozíka.

Práca je svojim charakterom vhodnejšia pre mužov!

Náplň práce:
- navážanie dielov na pracoviská
- odvážanie dielov do skladu pomocou ručného paletového vozíka

NIE JE nutné vlastniť oprávnenie na VZV, avšak na ručne vedené ek. vozíky je preukaz veľkou VÝHODOU!!!

Po 2. mesiacoch možný prestup do kmeňového stavu spoločnosti na hlavný pracovný pomer. Ponúkaný plat: Od 1000.00 – 1000€/ mesiacTermín nástupu: IHNEĎDruh pracovného pomeru: na dohoduInformácie pre uchádzača: Prosíme všetkých uchádzačov, aby zaslali svoje životopisy cez profesiu alebo priamo na e-mail nabor@staffag.sk
Požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:- preukaz vedenie el. vozíkov VÝHODOU
- perfektná dochádzka
- manuálna zručnosť

STAFF AG, a.s.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.
Kontakt: STAFF AG, a.s.

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 1 894 ľudí online.