Stážista (pracovník na dohodu) marketingu pre eshop so vzdelávacími hračkami

TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.
Dlhodobá brigáda
Št 10.1.2019 17:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Pre náš rýchlo rastúci eshop www.hravaskolka.sk hľadáme nového kolegu pre oblasť marketingu. Ak ťa táto oblasť zaujíma, si pracovitý, máš kreatívne cítenie, vieš písať zaujímavé a kvalitné texty, chceš sa rozvíjať v oblasti ecommerce a pracovať s pokročilými nástrojmi na tvorbu a automatizáciu kampaní, tak môžeš byť ten pravý kandidát pre nás! Čo bude tvojou náplňou práce? - práca s eshopom, úprava obsahu a detailu produktov - príprava online kampaní, newsletterov a bannerov - príprava marketingových podkladov pre online aj offline kampane - práca s facebookovou stránkou Ponúkaný plat: 5eur / hodinaTermín nástupu: ASAPDruh pracovného pomeru: na dohoduIné výhody: Ponúkame Ti možnosť pracovať vo firme, ktorá patrí medzi najväčších vydavateľov učebných pomôcok na Slovensku a v Čechách. Medzi ďalšie výhody patrí: - možnosť získať skúsenosti v oblasti marketingu - naučíš sa pracovať s pokročilými marketingovými nástrojmi na tvorbu a automatizáciu kampaní - ak sa ti bude u nás dariť, môžeš získať prácu v našom tíme na TPP - zaujímavá pracovná náplň v dynamicky sa rozvíjajúcej firme - adekvátne finančné ohodnotenie - práca v dobrom kolektíve - zaškolenie a podpora zo strany vedenia - práca pre spoločnosť, ktorá si za niekoľko rokov získala významnú pozíciu na trhu a veľmi dobré meno na školách - voľnosť v spôsobe práce vrámci systémuInformácie pre uchádzača: Ak ťa táto ponuka zaujala, pošli nám svoj životopis spolu s kreatívnym motivačným listom na emailovú adresu cv@taktik.sk. Na pobočke životopisy nepreberáme. Vzhľadom na veľké množstvo záujemcov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.
Požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Hľadáme pracovníka, ktorý nám bude pomáhať s tvorbou zaujímavých kampaní, atraktívnych detailov produktov na eshope, newsletterov a iných marketingových podkladov.

Ďalšie očakávania sú:
- pracovitosť
- zodpovedný prístup k práci
- flexibilita
- samostatnosť
- schopnosť rýchlo sa učiť nové veci a pracovať v tíme.

Výhodou sú skúsenosti s online marketingom a možnosť venovať tomuto úväzku štandardný 40 hodinový pracovný týždeň.

TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Vydavateľstvo TAKTIK pôsobí v oblasti školstva a vzdelávania. V tejto oblasti sa vyprofilovalo na osvedčeného partnera učiteľov i žiakov. V súčasnosti spolupracuje s viac ako 1 600 školami v rámci celej Slovenskej republiky. Do portfólia spoločnosti patria moderné učebnice a pracovné zošity pokrývajúce široké spektrum vyučovacích predmetov, a tiež ďalšie vzdelávacie pomôcky pre žiakov základných škôl a gymnázií s osemročným štúdiom.
Kontakt: TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.

Máš otázku?

Ďalšie brigády

Nočný recepčný/recepčná

Košice
Dlhodobá brigáda

HĽADÁME TLIESKAČOV DO TELEVÍZIE - REKLÁM

Bratislava, Senec, Piešťany, Trnava, Trenčín, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Prešov, Košice
55 € / hod.

Umývač/ka autobusov

Košice
Dlhodobá brigáda
Ďalšie brigády Košice (32)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 3 377 ľudí online.