Čašník, pracovník samoobslužnej reštaurácii Kosodrevina

Tatry mountain resorts, a.s.
Dlhodobá brigáda
St 9.10.2019 17:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Obsluha zákazníkov, podávanie informácií o ponúkaných jedlách, starostlivosť o klientov v reštaurácii priamo na svahu Kosodrevina Ponúkaný plat: 630,- EUR základná mzda /finálna úroveň závisí od individuálnych schopností skúseností vybraného kandidáta/ + osobný príplatok, príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatky v zmysle Zákonníka práce a podnikovej kolektívnej zmluvyTermín nástupu: november 2019Druh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: Zaži ÚSMEV PLNÝ PRÍBEHOV Využi svoju šancu a pridaj sa aspoň na zimnú sezónu 2019/2020 k nám. Pracuj v krásnom a atraktívnom prostredí Nízkych Tatier priamo na svahu. NABI SVOJ GOPASS zamestnaneckými zľavami. Ponúkame Ti- SKIPASS 1+1, AQUAPASS 1+1- práca na HLAVNÝ PRACOVNÝ POMER- PRAVIDELNÁ mesačná mzda s príplatkami- zamestnanecké UBYTOVANIE - zamestnanecké STRAVOVANIE- pracovné OBLEČENIE- ZĽAVY vo všetkých gastro prevádzkach, športových obchodoch Tatry Motion, zamestnanecké pobyty a MNOHO ĎALŠÍCH zliav a výhod, ...V prípade obojstrannej spokojnosti možnosť celoročnej spolupráce.Informácie pre uchádzača: V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail. U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.Za pochopenie ďakujeme.
Požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Si vyučený v odbore alebo máš hygienické minimum? Nechýba Ti príjemné vystupovanie, si samostatný, komunikatívny, flexibilný, ústretový, ovládaš AJ na úrovni mierne pokročilý a máš pozitívny vzťah k horám? Je čas pridať sa k nám.

Tatry mountain resorts, a.s.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. je najväčším subjektom v oblasti cestovného ruchu na Slovensku, ktorá vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier, ako aj sieť športových obchodov a zážitkových aktivít pri týchto strediskách. V regióne Liptov prevádzkuje aj Tatralandiu, ktorá sa od leta 2016 stala najväčším areálom vodnej zábavy s ubytovaním v Strednej Európe a zároveň jediným, kde si môžete aj zasurfovať. Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.
Kontakt: Tatry mountain resorts, a.s.

Máš otázku?

Ďalšie brigády

Chyžná Hotel Srdiečko***

Brezno
Dlhodobá brigáda

Pomocná sila - Hotel Srdiečko***

Brezno
Dlhodobá brigáda
Ďalšie brigády Brezno (4)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 443 ľudí online.