Prekladateľka/Zákaznícky servis pre Poľský trh - e-shop.

O&T SLOVAKIA s.r.o.
Dlhodobá brigáda
St 6.5.2020 16:30

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Hľadáme kolegyňu na zákaznícku podporu pre poľský trh a prekladateľku zo slovenského jazyka do poľského jazyka. Práca na zákazníckej podpore pozostáva z: - support (podpora zákazníkov pre poľský trh), - prekladanie produktov zo slovenského jazyka do poľského jazyka, - komunikácia so zákazníkmi - PL, - mailová komunikácia - PL, - riešenie reklamácií - PL, - koordinácia poľského trhu. Pri reakcii na ponuku externého prekladateľa je nevyhnutnou podmienkou uchádzača, aby mal zriadenú určitú formu podnikania (s.r.o.,živnosť,atď.) pre možnosť fakturácie prekladateľskej služby. Ponúkaný plat: Od 900.00 - do 1500.00 EUR/mesiac+ stravné lístkyTermín nástupu: ihneď, dohodouDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: - možnosť homeoffice, - príplatky za prácu nadčas, - ročný bonus pri splnení cieľov spoločnosti, - stravné lístky vo výške 4 €, - práca v sympatických kanceláriách na Bratislavskej ulici v Nitre s vlastným parkoviskom, - možnosť sebarealizácie a osobného rozvoja, - rodinná atmosféra, - stabilný pracovný čas na TPP, - zamestnanecké zľavy, - práca v mladom kolektíve, - práca na jednu zmenu, - voľné víkendy a sviatky, - osobný prístup k ľudom v rozvíjajúcom sa e-shope.Informácie pre uchádzača: CV s fotografiou a tvoj vypracovaný motivačný list zasielaj na adresu job@armymarket.sk. Tešíme sa na osobné stretnutie u nás v Nitre, resp. komunikáciu na diaľku.
Požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý je samostatný, svoju prácu si vie zorganizovať, je spoľahlivý a doťahuje veci do konca. Ak si komunikatívny, vieš o čom je obchod a máš chuť pracovať v dobrom tíme, tak nám pošli svoj životopis.

Očakávame:
- poľský jazyk na materinskej úrovni, komunikácia bez akcentu,
- znalosť pravopisu polského jazyka na úrovni,
- zodpovednosť
- dodržiavanie stanovených termínov.

O&T SLOVAKIA s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Sme mladá dynamická spoločnosť. Uberáme sa smerom ktorý hovorí o tom, že úspech firmy vytvárajú jednotlivci, a úspešní jednotlivci zase vytvárajú úspešný pracovný tím. Aktuálne pôsobíme aktívne na štyroch trhoch (sk, cz, hu, ro). Náš e-shop disponuje aj kamennou predajňou v Nitre na Bratislavskej ulici. Ponúkame dlhodobú a stabilnú spoluprácu v oblasti obchodu. Radi by sme rozšírili náš tím o nového člena, ktorý zapadne a bude mať chuť rozvíjať seba aj spoločnosť. Tak sa pridaj k nám!
Kontakt: O&T SLOVAKIA s.r.o.

Máš otázku?

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 433 ľudí online.