Asistent/ka predaja LPP Slovakia, s.r.o. CROPP, RESERVED, Sinsay, HOUSE a MOHITO

LPP Slovakia, s.r.o.
Dlhodobá brigáda
Ut 13.8.2019 20:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Súčasťou nášho tímu môžeš byť aj Ty. Ak chceš pracovať v silnej spoločnosti s medzinárodným zázemím, v ktorej je neustále množstvo príležitostí na rozvoj, tak určite čitaj ďalej! Je možnosť vybrať si z viacerých pracovných ponúk. Je na Tebe o ktorú pozíciu prejavíš záujem. Ak si človek, ktorý chce kráčať s dobou a mať prehľad, čo je vo svete módy in, staň sa členom nášho tímu, využi skvelú príležitosť a buď v centre módneho diania. Ak ku práci pristupuješ zodpovedne, spoľahlivo a nemáš rád/a nudu, tak nám napíš. Náplň práce, ktorú Ti zverujeme: • Aktívne spolupracovať na dosiahnutí spoločných cieľov predajne i osobných cieľov • Poskytovať poradenstvo pri výbere tovaru a jeho dostupnosti • Pracovať s prijatím nového tovaru, presunmi tovaru a doplnením tovaru • Pracovať s registračnou pokladňou a platobným terminálom • Vzdelávať sa nielen v oblasti módy • Zodpovedať za udržiavanie čistoty na predajni • Absolvovať úvodného školenia a školení zameraných na predajné zručnosti • Dodržiavať stanovené plány a bezpečnostné predpisy • Podieľať sa na rozvoji vlastných schopností • Aktívne dopĺňať tovar (replenishment) na základe prideleného manuálu Termín nástupu: ihneďDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: Okrem stabilnej práce v spoločnosti so silným medzinárodným zázemím ponúkame: Všetky zákonom stanovené povinnosti sú u nás samozrejmosťou, preto môžeš určite počítať aj s: • Príplatkami za víkendy • Stravnými lístkami v hodnote 4 € • Príspevkom na rekreáciu Okrem toho však u nás získaš: • Prepracovaný systém zaškolenia • Zľavy na tovar vo všetkých našich predajniach (RESERVED, HOUSE, CROPP, MOHITO, SINSAY) • Perspektívu a možnosť kariérneho rastu vzhľadom na veľkosť a postavenie našej spoločnosti • Cenné skúsenosti a prax z medzinárodnej spoločnosti • Kartu Multisport, ktorá Ťa udrží v kondícii • Individuálny prístup, podporujeme talenty a sme radi, keď rastú spolu s nami :) • Možnosť zúčastniť sa na zaujímavých team buildingových aktivitách .... a v neposlednom rade skvelý, priateľský kolektív, ktorého ? môžeš byť aj Ty! • pri 20 hod. úväzku je mzda 437, 50 eur (práca je na poobedia a víkendy)Informácie pre uchádzača: Ak spĺňaš vyššie uvedené požiadavky a táto inzercia Ťa oslovila, delí Ťa už len posledný krok, aby sme sa o Tebe dozvedeli. Pošli nám Tvoj životopis. Ďakujeme za Tvoj čas.
Požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na kandidáta:• Skúsenosť s prácou v obchode s oblečením je
výhodou, nie však podmienkou
• Ľudský a profesionálny prístup
• Analytickú myseľ
• Komunikačné schopnosti
• Kreatívneho, energetického a tímového ducha
• Príjemne vystupovať
• Orientovať sa v móde
• Časovú flexibilnosť
• Spoľahlivosť
• Zodpovednosť
• Ambicióznosť

LPP Slovakia, s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Naša spoločnosť LPP Slovakia, s.r.o. je súčasťou silnej medzinárodnej spoločnosti LPP S.A.,ktorá už viac ako 20 rokov úspešne pôsobí na náročnom trhu s odevmi v strednej a východnej Európe. Pôvodom rodinná firma, ktorú v roku 1991 založili Marek Piechocki a Jerzy Lubianiec má v súčasnosti viac ako 1700 predajní značiek RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO a SINSAY a vytvára pracovné miesta pre viac ako 22 000 ľudí vo svojich kanceláriách a predajniach v Európe a Ázii. Na Slovensku je spoločnosť LPP Slovakia s.r.o. zodpovedná za viac ako 55 predajní, vďaka čomu sme významným subjektom v oblasti maloobchodného predaja odevov, obuvi a doplnkového tovaru značiek z portfólia LPP S.A. Úspech našej spoločnosti je postavený na vždy pozitívne naladenom, ambicióznom a efektívnom tíme, ktorý je otvorený profesionálnym výzvam. Spoločným znakom kultúry LPP sú naše hodnoty zakódované v skratke FAST, ktorá stelesňuje naše progresívne myslenie. Vášeň nás poháňa vpred. Pomáhame našim zákazníkom vyjadrovať svoje emócie a plniť si sny vďaka tomu ako sa cítia a pôsobia. Pri dosahovaní našich cieľov sme vždy spravodliví, k zákazníkom, zamestnancom aj nášmu okoliu. Sme odvážni, ctižiadostiví a progresívni, čoho výsledkom sú naše nadčasové produkty.
Kontakt: LPP Slovakia, s.r.o.

Máš otázku?

Ďalšie brigády

Recepčná/ Recepčný

Bratislava
Dlhodobá brigáda

Manipulačné a administratívne pre kozmetickú spoločnosť

Bratislava - Nové Mesto
4,5 € / hod.

Výdaj tovaru na DRIVE

Bratislava - Staré Mesto
3,8 € / hod.
Ďalšie brigády Bratislava (552)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 699 ľudí online.