Asistent zábavného fotoboxu (Funface)

FunFace fotobox (TENEX, spol. s r.o.)
Dlhodobá brigáda
Ut 2.4.2024 23:30

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Hľadáš zaujímavú brigádu, ktorá ťa bude baviť, spoznáš vďaka nej nových ľudí a navštíviš krásne miesta? Ak áno, potom máme niečo práve pre Teba! Hľadáme nových ľudí do nášho FunFace tímu, ktorí sú časovo flexibilní, zodpovední, komunikačne zdatní a radi cestujú.

Tvojou prácou bude obsluha fotoboxu a komunikácia s klientmi na rôznych eventoch, svadbách a večierkoch, kde je zábava jednoznačne zaručená. Obsluha fotoboxu je pritom veľmi jednoduchá - po odfotení stačí klientom vytlačiť fotografiu a poslať im ju na email.

Výhodou je vodičský preukaz, keďže eventy máme po celom Slovensku, aj keď sa naša základňa nachádza v Bratislave. Hľadáme mladých ľudí z Bratislavy a okolia, vzhľadom na to, že pobočka a východiskový bod pre akcie je z Bratislavy.

Práca je vhodná pre študentov. Mzda sa pohybuje od 7 € do 9 € + odmeny v závislosti od ambície pracovať. Ponúkaný plat: Od 9.00 – do 11.00 EUR/mesiacMožnosť rôznych benefitov a odmien.Termín nástupu: IhneďDruh pracovného pomeru: na dohoduIné výhody: - Možnosť cestovať po Slovenku
- Priateľský mladý kolektív
- Teambuidlingy
- Možnosť práce len cez víkendy
Požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Komunikatívnosť, zodpovednosť, časová flexibilita.

FunFace fotobox (TENEX, spol. s r.o.)x

Stručná charakteristika spoločnosti: FunFace Fotobox je na trhu už 9 rokov. Zaoberáme sa zábavným fotením prostredníctvom štýlových zariadení - fotoboxov na rôznych eventoch, svadbách a iných podujatiach. FunFace Fotobox je moderné zariadenie s čistým dizajnom, ktoré bolo navrhnuté tak, aby bolo flexibilné a zároveň robilo kvalitné fotografie, ktoré si môžete okamžite vytlačiť a poslať na email. Od nášho vzniku v roku 2014 sme naše portfólio rozšírili až na 14 produktov a okrem fotoboxov momentálne ponúkame viacero produktov pre zábavný priemysel.
Kontakt: FunFace fotobox (TENEX, spol. s r.o.)

Ďalšie brigády

Triedenie zeleniny v sklade

Kostolná pri Dunaji
5,5 € / hod.

Predavač v rodinnej pekárničke

Bratislava - Záhorská Bystrica
5 € / hod.

Accounting Trainee - študent

Bratislava
Dlhodobá brigáda
Ďalšie brigády Bratislavský kraj (588)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 5 350 ľudí online.