Hypotekárny špecialista, Privátny bankár, poradca, nadštandardná klientela

Dobré HYPO s.r.o.
Dlhodobá brigáda
So 31.8.2019 20:30

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Práca s databázou klientov a ich aktívne oslovovanie. Riešenie individuálneho portfólia pre každého klienta. Aktívne vzdelávanie a získavanie vedomostí, nových klientov zručností a odbornosti. Dlhodobá starostlivosť o klienta. Pracujeme s exkl. portfóliom produktov finančnej skupiny. Pracovná činnosť sa vykonáva na pobočke v danom meste uvedenom v inzeráte. Sú vám pridelení online klienti. Ponúkaný plat: 800.-Termín nástupu: 01.10.2019Druh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: Práca na pobočke. Individuálna pracovná ponuka ušitá na mieru. Flexibilná pracovná doba. Zaujímavý kariérny rast. Telefón a tablet aj na súkromné účely. Databáza klientov. Kvalitné a veľmi rýchle zapracovanie ľudí ktorý majú skúsenosti z finančným trhom. - prídete mi pre Vás máme miesto a pracujete
Požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Hľadáme cieľavedomých a komunikatívnych ľudí, ktorí sú zodpovední za vlastné výsledky, neuspokoja sa s priemerom a majú chuť učiť sa nové veci a prekonávať samých seba.

Veľkou výhodou sú predošlé skúsenosti v oblasti priameho predaja, manažovania a riadenia obchodného tímu, práca s klientom a skúsenosti z oblasti služieb.

Dobré HYPO s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Dobré Hypo s.r.o. je nová dynamická spoločnosť so skúsenými ľuďmi z finančného trhu ktorý Vám vedia zagarantovať tie najvýhodnejšie podmienky vo všetkých segmentoch finančného trhu. Najrýchlejšie je vidieť efektivitu našej práce na úveroch kde práve tento segment tvorí 80% našej činnosti. Pracujeme s najbonitnejšou klientelou.
Kontakt: Dobré HYPO s.r.o.

Máš otázku?

Ďalšie brigády

Upratovačka

Zvolen
Dlhodobá brigáda

SKENOVANIE TOVARU

Zvolen
3,7 € / hod.
Ďalšie brigády Zvolen (16)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 488 ľudí online.