Zubná asistentka na klinike v Žiline

RYANT clinic
Dlhodobá brigáda
Pi 6.9.2019 21:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - asistencia klientom a lekárom pri zdravotnej starostlivosti o pacienta, - príprava, dezinfekcia a sterilizácia prístrojov, nástrojov a povrchov,- - administratívne práce v ordinácii a správa zdravotných záznamov klientov, - práca len v denných pracovných hodinách - profesionálna a priateľská komunikácia s klientmi a ostatnými zamestnancami kliniky, - spolupráca s inými pobočkami RYANT clinic, - ostatné úlohy dohodnuté s manažmentom kliniky. Ponúkaný plat: zodpovedajúci predchádzajúcim skúsenostiam, kvalifikácii a pracovnému nasadeniu základná zložka mzdy od 750 - 1200 EURTermín nástupu: DohodouDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: - plat zodpovedajúci predchádzajúcim skúsenostiam, kvalifikácii a pracovnému nasadeniu, - zázemie stabilnej spoločnosti a dlhodobá perspektíva, - atraktívny bonusový systém, - možnosť ďalšieho vzdelávania a osobnostný rozvoj (nielen) vo svojej profesii, - práca v atraktívnom prostredí a nových moderných priestoroch, - práca počas dňa bez nočných smienInformácie pre uchádzača: Do nášho mladého tímu hľadáme ďalšiu kolegyňu za účelom dlhodobej spolupráce. Ak chcete pracovať v príjemnom prostredí s modernými zdravotnými postupmi a prístrojmi a mať možnosť spolupodieľať sa na budovaní dobrého mena našej úspešnej pobočky, pošlite nám svoj životopis na adresu: praca@ryantclinic.sk. Viac informácií o nás nájdete na našej webovej stránke www.kvalitny-zubar.sk alebo www.ryantclinic.sk prípadne na našom Facebooku.
Požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:- predchádzajúce skúsenosti v zdravotníctve vítané,
- príjemné a priateľské vystupovanie,
- zodpovedný prístup k dennej agende,
- dôslednosť pri plnení úloh zadaných lekármi kliniky,
- pozitívny prístup k práci,
- ochota a starostlivosť o klientov,
- schopnosť pohotovo riešiť situácie v ordinácii a počas zákrokov,
- chuť ďalej rozvíjať seba a zlepšovať zdravotnícke procesy v ordinácii spojené so zodpovednosťou zdravotnej sestry / zubnej asistentky
- znalosť anglického jazyka výhodou

RYANT clinicx

Stručná charakteristika spoločnosti: RYANT clinic vznikla v roku 2015 ako moderná klinika dermatológie, urológie a laserovej medicíny v Žiline. Od roku 2019 sme svoju činnosť rozšírili o špičkovo vybavenú zubnú ambulanciu s kompletnou diagnostikou. Čerpáme nielen z predchádzajúcich medzinárodných skúseností, ale naďalej sa vzdelávame v oblasti aktuálnych svetových trendov v oblasti zdravotníctva. Náš tím v Žiline tvorí momentálne 10 kolegov, ktorí pracujú denne s nasadením ponúkať nadštandardnú, ale stále dostupnú starostlivosť ľuďom, ktorým záleží na ich zdraví. Viac o našej klinike, príjemnom pracovnom prostredí a mladom kolektíve sa dočítate na www.kvalitny-zubar.sk a www.ryantclinic.sk Ponúkame zaujímavú prácu ľuďom, ktorí nielen obohatia náš tím o vlastné skúsenosti, ale pomôžu aj naďalej budovať dobré meno RYANT clinic. Ak chcete ísť po tejto ceste s nami, pošlite svoj životopis na praca@ryantclinic.sk.
Kontakt: RYANT clinic

Máš otázku?

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 729 ľudí online.