Chceš sa popri škole rozvíjať v personalistike? Skúsenosti nemáš ale láka ťa HR? Pošli CV pridaj sa do nášho tímu (Junior Recruiter)

AuJob s.r.o., Personálna agentúra
Dlhodobá brigáda
St 22.1.2020 17:30

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Vaše skúsenosti sú osobité a špecifické a práve od nich sa odvíja aj finančné ohodnotenie. Preto pristupujeme ku každému kandidátovi individuálne. Túžiš načrieť do vôd HR, ale máš strach, že na to nemáš dostatok skúseností? Nepozeráme na teba ako na životopis, ale vnímame tvoj talent a zručnosti! Pošli CV a my sa ti ozveme! Si zvedavý/á čo ťa čaká? - tvoj prejav využiješ v komunikácii s kandidátmi - organizačné zručnosti ukážeš pri riadení harmonogramov pohovorov - tvoju kreativitu zúročíš pri vytváraní vonkajšej podoby inzerátov pracovných ponúk - cudzie jazyky využiješ pri testovaní kandidátov - tvoje pátračské schopnosti rozvinieš pri hľadaní kvalifikovaných kandidátov V inováciách a realizácii ti necháme voľnú ruku. S tvojimi nápadmi máš u nás plnú podporu. Termín nástupu: ASAPDruh pracovného pomeru: na dohoduIné výhody: Prečo tu chceš byť? - staneš sa súčasťou AuJob rodiny - rozvinieš si svoje schopnosti - lupou personálnej agentúry si obzrieš trh - zmeriaš si sily pri spoločenských hrách na teambuildingoch - pri kreatívnych raňajkách môžeš prezentovať svoje nápady - v AuJobe sa nikdy nezabúda na tvoje narodeninyInformácie pre uchádzača: Váš životopis nám zašlite cez profesiu v slovenskom, prípadne anglickom jazyku. Podrobnejšie informácie o nás a náplni práce sa dozviete telefonicky alebo na osobnom stretnutí. Spätne môžeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí zodpovedajú požiadavkám a predstavám nášho klienta. Za pochopenie ďakujeme.
Požadované vzdelanie:študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Hľadáme osobnosť. Aktívny, kreatívny a organizačný typ. Hľadáme tímového hráča. Hľadáme Teba! :)

Práca vhodná aj pre študenta vysokej školy alebo absolventa

AuJob s.r.o., Personálna agentúrax

Stručná charakteristika spoločnosti: PERFEKTNÉ TIPY A TRIKY NA POHOVOR: http://www.aujob.sk/tipy.php Personálna agentúra AuJob - Na Vašej práci nám záleží. Už viac ako 15 rokov. Ak chcete vedieť prečo sa k nám vracajú svetovo známe spoločnosti ale aj menšie firmy a ako pomáhame kandidátom, aby vynikli na pohovore, navštívte našu stránku, kde sa dozviete viac. http://www.aujob.sk/onas.php Tešíme sa na spoločnú spoluprácu. Môžete nás kedykoľvek kontaktovať na telefónnom čísle +421/2/52 966 882, mailom na adrese klient@aujob.sk. Prípadne sa informujte o konkrétnej pracovnej príležitosti u konzultantky, ktorá je uvedená na inzerovanej pozícii a zodpovedá za výberový proces. Zaslaním životopisu a iných dokumentov potrebných na splnenie účelu - sprostredkovanie zamestnania, udeľuje uchádzač o zamestnanie spoločnosti AuJob s.r.o., ako prevádzkovateľovi IS Evidencia uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších právnych predpisov, súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov na účely a za podmienok uvedených v „Informácie poskytované pri získavaní osobných údajov od dotknutej osoby podľa Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení“, ktoré sú tiež dostupné na www.aujob.sk/ochrana-osobnych-udajov.php.
Kontakt: AuJob s.r.o., Personálna agentúra

Máš otázku?

Ďalšie brigády

SEO a content marketing - vezmeme aj juniora

Bratislava
Dlhodobá brigáda

Barista/baristka

Bratislava
Dlhodobá brigáda

Lahôdky, ich dokladanie v obchodnom reťazci

Bratislava - Staré Mesto
6,67 € / hod.
Ďalšie brigády Bratislava (371)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 3 346 ľudí online.