Back office referentka s nemeckým jazykom - dlhodobá brigáda pre študentku

SunSet Blvd. s.r.o.
Dlhodobá brigáda
St 12.2.2020 17:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - evidencia uchádzačov o prácu do databázy - komunikácia so zahraničnými klientmi a partnermi - organizácia a zabezpečovanie ciest - organizovanie a vedenie osobných pohovorov s uchádzačmi o prácu a testovanie znalosti nemeckého jazyka - zastupovanie špecialistiek pre klientsky servis v čase neprítomnosti a dovoleniek - nákup kancelárskych potrieb - ďalšie administratívne a pomocné práce podľa pokynov Team-leaderky - odovzdávanie pravidelných týždenných reportov AKTÍVNA ZNALOSŤ NEMČINY NEVYHNUTNÁ!! Termín nástupu: ASAPDruh pracovného pomeru: skrátený úväzokIné výhody: - samostatná a zodpovedná pozícia - možnosť sebarealizácie - využívanie nemeckého jazyka - možnosť prejsť na trvalý pracovný pomerInformácie pre uchádzača: Pracovná pozícia vhodná pre študenta VŠ, ktorý dokáže týždenne odpracovať 20 hodín. Ide o dlhodobú brigádu. Životopis nám prosím zasielajte na: l.chlpikova@sunset24.eu Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú zadané podmienky. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom procese budú po jeho ukončení zlikvidované, v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov
Požadované vzdelanie:študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:samostatnosť, zodpovednosť, časová flexibilita, príjemné vystupovanie, chuť pracovať, veľmi dobrá znalosť nemeckého jazyka, skúsenosti v oblasti zákazníckeho servisu veľkou výhodou.

SunSet Blvd. s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: V spoločnosti SUNSET sa zaoberáme poskytovaním personálnych služieb už od roku 1998. Vzhľadom na naše úspešné pôsobenie na slovenskom trhu, sme od roku 2004 rozšírili pôsobnosť aj do zahraničia. Od roku 2005 sa špecializujeme na poskytovanie opatrovateľskej služby v nemecky hovoriacich krajinách. Našim cieľom je stať sa globálnou renomovanou agentúrou špecializujúcou sa na opatrovateľské služby s dôrazom na vysokú kvalitu poskytovaných služieb a maximálnu spokojnosť našich zákazníkov a zamestnancov.
Kontakt: SunSet Blvd. s.r.o.

Máš otázku?

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 3 591 ľudí online.