Čašník/čašníčka

BerCash s.r.o.
Dlhodobá brigáda
Št 13.2.2020 16:30

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Obsluha a servis hostí na reštauračnom úseku, starostlivosť o hostí, účtovanie cien podľa platných cenníkov cez registračnú pokladňu s vydaním dokladu, kontrola stavu zásob, hmotná zodpovednosť za zverené hodnoty a inventár, inventarizácia tovaru. Ponúkaný plat: 800Termín nástupu: ihnedDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: Práca v atraktívnom prostredí, vo flexibilnom a mladom kolektíve. Poskytujeme benefity zdarma: - teplé jedlá denne - pitný režim - pranie pracovného odevu - preprava zo zamestnania - školenia
Požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Požadujeme : profesionálny a zodpovedný prístup k práci, ovládanie práce s registračnou pokladňou, baristický základ vítaný, znalosť anglického jazyka - základy, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, samostatnosť, ústretovosť, flexibilitu, teamový hráč a dobrý zdravotný stav.
Výhodou ovládanie reštauračného systému.

BerCash s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: hľadáme do tímu ambicióznych kolegov s chuťou pracovať. Firma prevádzkuje restauráciu s vinárnou a restauráciu s penziónom. Kladieme velký dôraz na kvalitu jedál, obsluhy a spokojnost nasích klientov.
Kontakt: BerCash s.r.o.

Máš otázku?

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 3 378 ľudí online.