Pracovník na vylepovanie plagátov - Košice - 5,-EUR/hod

RENGL Slovensko, s.r.o.
Dlhodobá brigáda
Št 7.1.2021 13:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Hľadáme pracovníka na výlep plagátov v Košiciach

Podmienky:
• Výlep plagátov sa tu vykonáva 1x týždenne a to v nedeľu. Lepič má na starosti cca 36 plagátových plôch. Funguje to tak, že si v piatok na zberovom mieste v Košiciach vyzdvihnete plagáty i s písomnými inštrukciami pre ich výlep ako sú počty, termíny a pod. Tieto plagáty potom následne v nedeľu vylepíte na určené plagátové plochy.

• Časová náročnosť výlepu je približne 6 hodín týždenne. Piatková príprava najviac hodinu. Odmena za prácu je úkolová a mesačne sa pohybuje medzi 130-140 €.

• Preplatíme náhrady za najazdené kilometre, zaistíme Vám výbavu potrebnú na výlep a preškolíme Vás.

•Je dôležité vedieť, že výlep plagátov síce nie je fyzicky príliš namáhavý, ale na druhú stranu sa vylepuje takmer za každého počasia – či je teplo alebo zima.

Podrobné informácie nájdete na www.rengl.sk/praca/, kde máte možnosť v prípade záujmu o brigádu vyplniť jednoduchý dotazník. Termín nástupu: 01.02.2021Druh pracovného pomeru: na dohodu
Požadované vzdelanie:základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
Ďalšie požiadavky na kandidáta:• osoba staršia ako 18 rokov
• vodičský preukaz
• vlastný automobil
• prístup k internetu
• bydlisko – Košice

RENGL Slovensko, s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: RENGL je najväčšia celoplošná sieť plagátových plôch umiestnených na území českých, slovenských a polských miest. Plagátovým plochám sme dali novú podobu tak ako z hľadiska designu a lokalít, tak po stránke fungovania a servisu. Naše plagátové plochy stoja na zastávkach MHD, na sídliskách, pri obchodných domoch aj na kúpeľných promenádach. Zaoberáme sa realizáciou plagátových kampaní, tlačou a výlepom plagátov. O prípravu a kontrolu Vašej plagátovej kampane sa profesionálne postará dvadsaťčlenný tým ľudí na pobočkách spoločnosti.
Kontakt: RENGL Slovensko, s.r.o.

Máš otázku?

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 6 832 ľudí online.