Brigáda pre študentov u jednotky na trhu

DANTEM Slovensko s.r.o.
5,43 € / hod.
Po 11.1.2021 17:04

Charakteristika brigády

Z malej rodinnej firmy sme narástli na najvyhľadávanejšiu inventarizačnú spoločnosť DANTEM Slovensko so sídlami v piatich krajinách a realizáciami inventúr vo väčšine európskych krajín.

Vyber si, kedy chceš pracovať. Staň sa súčasťou tímu kolegov.
Prihlás sa u nás na stránke, nábory začneme zverejňovať v priebehu novembra, a Ty môžeš pracovať hneď v januári.

Nástupná hodinová mzda v pracovný deň začína od 4,00 € / hod. Po získaní skúseností rastie tvoja odmena na 4,20 € / hod. Väčšinu inventúr vykonávame v noci a tak k štandardnej odmene vyplácame nočné ale aj víkendové príplatky. Napríklad ako začiatočník za prácu v noci cez pracovný týždeň dostaneš 5,43 € / hod.

Podmienky prijatia: študent strednej alebo vysokej školy, 18 - 26 rokov, slovenské občianstvo.
Viac informácii nájdeš na stránke https://nabory.dantem.net/sk
Otázky píš na jobs@dantem.sk alebo nás kontaktuj telefonicky v pracovných dňoch 9:00-10:30 alebo od 13:00-14:30 na telefónnom čísle 0948 702 951.

Reagovať na brigádu

Počet reakcií: 13 ľudí
Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov
Zapamätať údaje

DANTEM Slovensko s.r.o.

Kontaktná osoba: Mária Geššayová
Telefón: +421 948 702 951

Charakteristika firmy

Skupina DANTEM bola založená v roku 2000 a v súčasnosti je najväčším poskytovateľom inventarizačných služieb v strednej Európe. Z malej rodinnej firmy sme narástli na najvyhľadávanejšiu inventarizačnú spoločnosť so sídlami v piatich krajinách a realizáciami inventúr vo väčšine európskych krajín. Na Slovensku a v Českej republike bol DANTEM priekopníkom outsourcingu inventúr. Spoločnosti skupiny DANTEM poskytujú na jednotlivých trhoch najmä služby inventúr zásob a dlhodobého majetku, dodávky vybavenia na inventúry a mobilný zber dát, ďalej služby mystery shoppingu a špecializované služby pre retail. Spoločným menovateľom našich služieb je spoľahlivosť získaných dát, vysoká efektivita a z nej plynúca úspora nákladov. Medzi klientov skupiny DANTEM patria významné české, slovenské i medzinárodné spoločnosti, najmä maloobchodné reťazce, finančné inštitúcie, hotely, logistické spoločnosti, IT spoločnosti a ďalšie. Ročne vykonávame tisíce inventúr preto sa neustále obzeráme po skvelých ľuďoch, ktorí by sa k nám pridali a pomohli nám byť ešte lepší. O úspech spoločnosti DANTEM Slovensko sa dnes stará viac ako 2 000 zamestnancov. Nových kolegov prijímame v 10 regionálnych pobočkách naprieč celým Slovenskom.

Máš otázku?

Ďalšie brigády

Právnik - junior

Bratislava
Dlhodobá brigáda

Manipulačné práce v exteriérovom sklade

Bratislava - Ružinov
5 € / hod.

Pomocné manipulačné práce

Bratislava - Staré Mesto
4 € / hod.

DRIVE výdaj tovaru

Bratislava - Staré Mesto
4,6 € / hod.
Ďalšie brigády Bratislava (185)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 2 638 ľudí online.