Ideálna brigáda popri škole/práci

DANTEM Slovensko s.r.o.
5 € / hod.
Pi 9.9.2022 10:52

Charakteristika brigády

Hľadáme k nám do tímu nových kolegov na pozíciu Inventúrnika na pob.: BA,TT,NR,ZV,BB,TN,ZA,PP,PO a KE.
Nenáročná práca - počítanie tovaru, hlavne cez prac. týždeň,v noci. V prípade,že sa jedná o realizáciu mimo pob.,dopravu zabezpečíme my. V rámci pob. dopravu nezabezpečujeme.

Možnosť spolupráce: Dohoda o brigádnickej práci študenta al.Dohoda o vykonaní práce

Viac sa dozvieš na stránke nabory.sk
zaregistruj sa -> vyber si pob., ktorú máš najbližšie a PRIHLÁS SA NA ONLINE NÁBOR.

Pracovné zmeny si vyberáš sám podľa toho, ako sa ti to hodí. Zmeny si vieš prispôsobiť práci, škole, či záľubám. Tiež máš nočné a víkendové príplatky.

Tak neváhaj, a pridaj sa k nám! A prihlás aj kamošov!
Tešíme sa na teba!

PS: vyžadujeme presnosť, dôkladnosť, spoľahlivosť a efektivitu pri počítaní, vek 18 +, bez reg. na ÚP, SK občiantvo, študenti - potvrdenie o návšteve školy, potravinársky preukaz veľkou výhodou (väčšinu inventúr realizujeme v supermarketoch, môžeš doložiť aj dodatočne)

Reagovať na brigádu

Počet reakcií: 9 ľudí
Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov
Zapamätať údaje

DANTEM Slovensko s.r.o.

Kontaktná osoba: Eliška Jaďuďová
Telefón: +421 948 702 951

Charakteristika firmy

Skupina DANTEM bola založená v roku 2000 a v súčasnosti je najväčším poskytovateľom inventarizačných služieb v strednej Európe. Z malej rodinnej firmy sme narástli na najvyhľadávanejšiu inventarizačnú spoločnosť so sídlami v piatich krajinách a realizáciami inventúr vo väčšine európskych krajín. Na Slovensku a v Českej republike bol DANTEM priekopníkom outsourcingu inventúr. Spoločnosti skupiny DANTEM poskytujú na jednotlivých trhoch najmä služby inventúr zásob a dlhodobého majetku, dodávky vybavenia na inventúry a mobilný zber dát, ďalej služby mystery shoppingu a špecializované služby pre retail. Spoločným menovateľom našich služieb je spoľahlivosť získaných dát, vysoká efektivita a z nej plynúca úspora nákladov. Medzi klientov skupiny DANTEM patria významné české, slovenské i medzinárodné spoločnosti, najmä maloobchodné reťazce, finančné inštitúcie, hotely, logistické spoločnosti, IT spoločnosti a ďalšie. Ročne vykonávame tisíce inventúr preto sa neustále obzeráme po skvelých ľuďoch, ktorí by sa k nám pridali a pomohli nám byť ešte lepší. O úspech spoločnosti DANTEM Slovensko sa dnes stará viac ako 2 000 zamestnancov. Nových kolegov prijímame v 10 regionálnych pobočkách naprieč celým Slovenskom.

Máš otázku?

Ďalšie brigády

Chyžná v hoteli Barok

Bratislava
Dlhodobá brigáda

Softvérový vývojár (LabVIEW)

Bratislava
Dlhodobá brigáda

Sťahovanie kancelárskeho nábytku

Bratislava
5,5 € / hod.
Ďalšie brigády Bratislava (1245)
Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 4 452 ľudí online.