IQOS Partner

Slovensko
Greg Hamm promotions, s.r.o.
Dlhodobá brigáda
Pi 24.1.2020 18:00

Reagovať na brigádu

Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: STAŇ SA IQOS PARTNEROM A BUĎ FINANČNE NEZÁVISLÝM. AKO? Pracuj s produktom, ktorý pomôže ľuďom v tvojom okolí zlepšiť ich život! Klikni na stránku www.iqospartner.sk, pošli nám svoje kontaktné údaje a staň sa súčasťou teamu úspešných IQOS PARTNEROV po celom Slovensku. Ponúkaný plat: 800 € netto pri plnení minimálneho cieľa, čím budeš úspešnejší, tým bude vyššia aj Tvoja odmena.Termín nástupu: 1.3.2020Druh pracovného pomeru: skrátený úväzokIné výhody: ČO PONÚKAME? - motivujúce finančné ohodnotenie - flexibilnú pracovnú dobu a možnosť organizovať si svoj pracovný čas podľa vlastných potrieb - profesionálne zaškolenie - administratívne a technické vybavenie potrebné pre výkon práce (vizitky, iPad, platobný terminál, atď.) - kreatívnu prácu s ľuďmi, - možnosť stať sa súčasťou svetovej zmeny v oblasti používania tabakuInformácie pre uchádzača: Pre bližšie informácie navštív stránku www.iqospartner.sk, kde je potrebné sa zaregistrovať. Nie je potrebné posielať nám životopis, o tvojom záujme sa dozvieme na základe registrácie a oslovíme Ťa telefonicky s doplňujúcimi otázkami a termínom výberového konania. Tešíme sa na spoluprácu!
Požadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Ďalšie požiadavky na kandidáta:Hľadáme zanietených obchodných reprezentantov unikátneho produktu nadnárodnej spoločnosti, ktorí majú skúsenosti s priamym predajom konečnému zákazníkovi a sú schopní aktívne oslovovať potenciálnych zákazníkov vo vlastnom aj cudzom prostredí.
Ideálny kandidáti sú cieľavedomí, asertívni, orientovaní na výsledok, majú obchodné a prezentačné schopnosti na vysokej úrovni.
Nevyhnutnosťou sú aj počítačové zručnosti, keďže súčasťou pôsobenia na pozícii IQOS PARTNER je aj práca s aplikáciami a systémami.

Greg Hamm promotions, s.r.o.x

Stručná charakteristika spoločnosti: Sme aktívni na trhu od roku 1999. Poskytujeme klientom profesionálny full service v oblasti sales promotion, event managementu, merchandisingu, logistiky, skladovania a distribúcie. Sídlo spoločnosti je v Bratislave. http://www.greghamm.com/
Kontakt: Greg Hamm promotions, s.r.o.

Máš otázku?

Videopopisy pracovných pozícií

Zones je super

1 milión
návštevníkov mesačne
Aktuálne je 3 334 ľudí online.